НОВІ МОДЕЛІ МІКРОФОНІВ доступні до ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE Т669 Pro 1
Студійний конденсаторний мікрофон
з поп-фільтром та стійкою пантограф

Доступний до замовлення на rozetka.com.ua
3799
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE T669 Pro 1

Fifine T669 Pro 1 - студійний USB мікрофон для стримів, ігор і запису звуку на рівні професіоналів. Міцний металевий корпус кольору Black, кнопка миттєвого вимкнення звуку, ручка для регулювання гучності, вбудований поп-фільтр для відсіювання зайвих шумів та стійка пантограф - допоможе вам зручно здійснити запис звука. Незамінний помічник для подкастингу, озвучування потокових ігор на Twitch, для презентацій, зуму, записів, обміну миттєвими повідомленнями.

Характеристики
FIFINE Т669 Pro 1

Специфікації
Модель: FIFINE Т669 Pro 1
Призначення: Windows, Mac OS, PS4/PS5
Блок живлення: Від Type-C
Полярний малюнок: Кардіоїдна діаграма спрямованості, односпрямованість
Частотна характеристика: 48 кГц
Чутливість: -43±3 дБ
Функції та можливості: Рlug-and-play сумісний з ПК, PS4, PS5, MAC; кнопка вимкнення звуку, стійка пантограф, регулятор гучності
Опис
Мікрофон FIFINE Т669 Pro 1 - чудовий девайс який забезпечить вас якісним звуком. Незамінний помічник для вас під час гри, трансляції або веб-конференції. На корпусі знаходиться колесо гучності. Тепер ви можете відрегулювати гучність вашого запису.
Кнопка миттєвого відключення звуку додає комфорту у використання вашого мікрофона. Вона сенсорна та має світлодіодний індикатора.
Тип підключення через type-c. У комплекті йде стійка пантограф. У поєднанні з тримачем ви набагато зменшите вібрацію або шум. Двошаровий поп-фільтр також добре пригнічує шум.
Підключи та працюй на консолі Windows, Mac та PlayStation!Що в коробці?
1 X Мікрофон із вбудованим павуком
1 X Поп-фільтр
1 X Кабель Type-C — USB
1 X Настільний штатив
1 X
Посібник користувача