НОВІ МОДЕЛІ МІКРОФОНІВ доступні до ЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE K688W
Студійний мікрофон динамічний XLR/USB

2999
грн.
3999
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE K688W

Fifine K688W - це високоякісний динамічний мікрофон, який має здатність передавати ідеальний звук у неідеальних умовах, а також гнучкість, що дозволяє збалансувати поточні потреби та майбутнє розширення звукозапису. Що вам дійсно не потрібно, то це фоновий звук, і динамічний кардіоїдний капсуль дозволяє K688W проявити себе в цьому аспекті. Звичайні користувачі не мають жодної спеціальної акустичної обробки у кімнатах.

Характеристики
FIFINE K688W

Специфікації
Модель: FIFINE K688W
Призначення: Для ПК / Ноутбука / Windows / Mac / PS4 (не сумісний з xbox, телефоном, планшетом), Студійний
Блок живлення:
Полярний малюнок: Кардіоїдний
Тип підключення: USB/XLR
Частотна характеристика: 70 Гц-15 кГц
Чутливість: 58±3 дБ
Макс.SPL: 130 дБ
Функції та можливості: Регулювання гучності, Регулятор навушників, Вихід для навушників, Кнопка вимкнення звукуа, Цільнометалевий корпус
Опис
З точки зору функціональності, визначальною особливістю цього динамічного USB/XLR мікрофону FIFINE K688W є здатність передавати ідеальний звук у деяких неідеальних умовах, а також гнучкість, що дозволяє збалансувати поточні потреби та майбутнє розширення звукозапису. Що вам дійсно не потрібно, то це фоновий звук, і динамічний кардіоїдний капсуль дозволяє K688W проявити себе в цьому аспекті. Звичайні користувачі не мають жодної спеціальної акустичної обробки у кімнатах.
Динамічний мікрофон буде дуже корисний за таких обставин, оскільки він не вловлює багато відволікаючих фонових або відбитих звуків. Хоча вам доведеться попрацювати над кардіоїдною діаграмою спрямованості, щоб досягти чіткого уловлювання вашого голосу, результат просто приголомшливий, якщо ви звикли користуватися конденсаторними мікрофонами.
Внизу мікрофона є два регулятори гучності мікрофона та навушників. Перевага того, що елементи керування розташовані знизу, полягає в тому, що вони не заважатимуть вам при закріпленні мікрофона на штанзі.
Найвідоміший факт полягає в тому, що рівень власного шуму стане набагато менш помітним при використанні збалансованого гнізда XLR. Тому що будь-які перешкоди, що виникають на шляху проходження сигналу, будуть зведені нанівець. Якщо вас в першу чергу непокоїть загальний рівень шуму, то роз'єм XLR і динамічний капсуль - це найкраща комбінація, яка дозволить вам не турбуватися про це. Але переконайтеся, що ви вибрали пристойний аудіокабель XLR для підключення, оскільки він не входить до комплекту постачання.
Якість звуку може залежати від того, через який інтерфейс підключаєте мікрофон, якщо ви використовуєте роз'єм XLR. Але переважно це загальний тип динамічних мікрофонів, де середні частоти виділяються, тоді як яскравості не вистачає. Успадкувавши родовід FIFINE, високі частоти – це те, що ви не пропустите, але вони не настільки різкі, щоб атакувати ваше вухо різкістю.
Що в коробці?
1 X Мікрофон з антивібраційним кріпленням
1 X Поворотне кріплення з гвинтовим кріпленням
1 X USB-C - USB

1 X
Посібник користувача