НОВІ МОДЕЛІ МІКРОФОНІВ доступні до ЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE A9W
Студійний конденсаторний мікрофон з кнопкою вибору діаграми спрямованості

4599
грн.
5499
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE A9W

FIFINE A9W - мікрофон для стрімінгу та геймінгу з RGB підсвічуванням, приголомшливим звучанням, технологією Plug&Play та кнопкою вибору діаграми спрямованості. Разом з Fifine A9W ви можете самостійно обирати діаграму спрямованості! Ця функція допоможе вам зручно здійснити запис закадрових або прямих трансляцій.

Характеристики
FIFINE A9W

Специфікації
Модель: FIFINE A9W
Призначення: Для ПК / Ноутбука, Студійний
Блок живлення:
Колір: Чорний
Полярний малюнок: стерео, кардіоїдна, всенаправлена, двунаправлена
Частотна характеристика: 50 Гц- 15КГц
Чутливість: 45 дБ±3 дБ( при 1 КГц)
Еквівалентний рівень шуму: -80 дбф
Функції та можливості: Відключення звуку, регулювання гучності навушників, кнопка вибору діаграми спрямованності, чотири режими зміни світлового ефекту RGB
Опис
Мікрофон Fifine А9W є ідеальним вибором за своїм функціоналом. На лицьовій стороні мікрофону знаходиться регулятор рівня посилення мікрофона і нова додана кнопка для вибору діаграмами спрямованості. На задній панелі знаходиться ручка регулювання гучності навушників. На нижньому боці знаходиться кнопка для зміни світлового ефекту RGB. Кнопка швидкого вимкнення звуку для застосування в різних сценаріях. Зручна підставка. Компактний з прекрасним дизайном поп-фільтр. Мікрофон забезпечує більшу кількість напрямків використання, як озвучка, персональні подкасти, ASMR , тощо. Підключення до комп'ютера відбувається дуже легко і просто за рахунок Plug аnd Play. Не потрібно встановлювати додаткових драйверів. Отже, підключай та записуй!

Що в коробці?
1 X USB мікрофон
1 X Настільна підставка
1 X Кабель

1 X Поп-фільтр з тримачем
1 X Посібник користувача