НОВІ МОДЕЛІ доступні до ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE A6VW AMPLIGAME White
Студійний конденсаторний мікрофон з RGB підсвічуванням

1499
грн.
2499
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE A6VW AMPLIGAME White

Fifine A6VW AmpliGame – якісний ігровий мікрофон з усіма необхідними аксесуарами, стане справжнім подарунком для досвідченого геймера. Якісний звук із глибокими низькими та чистими високими частотами; зручна тринога; вражаюче RGB-підсвічування; знімний поп-фільтр. Мікрофон працює на консолі Windows, Mac та PlayStation. USB порт розташований прямо за мікрофоном, що робить підключення зручнішим.

Характеристики
FIFINE A6VW AMPLIGAME White

Специфікації
Модель: FIFINE A6VW AMPLIGAME White
Призначення: Windows, Mac OS, PS4/PS5
Блок живлення: від USB
Полярний малюнок: Кардіоїдна діаграма спрямованості
Частотна характеристика: 60 Гц-18 кГц
Чутливість: -40±3 дБ
Електричний струм: 50-80 мА
Функції та можливості: Рlug-and-play сумісний з ПК, PS4, PS5, MAC; підсвічування
Опис
RGB підсвітка - це не просто яскрава декоративна деталь, але і індикатор того, що мікрофон Fifine AmpliGame A6VW White готовий до роботи. Як тільки мікрофон буде успішно підключено, він почне світитися. Напівпрозорий поп-фільтр із зображенням смайлика, незважаючи на його мінімальну товщину, добре пригнічує сторонні шуми. Насправді мікрофон підвішено за допомогою гумових стрічок. Підвіска краще поглинає вібраційні шуми. Регулятор гучності прихований у нижній частині мікрофона. Зручне керування дозволить легко змінювати рівень гучності запису. Щодо звуку клавіатури, кардіоїдна спрямованість мікрофона допоможе якісно їх заглушити. Зручна установка - цей ігровий мікрофон plug-and-play сумісний з ПК, PS4, PS5, MAC. Чиста якість голосу з чудовим звуком для чіткого зв'язку. Підходить для любителів ігор, виробників відео та аудіо.
Що в коробці?
1 X Мікрофон із вбудованим павуком
1 X Поп-фільтр
1 X Кабель Type-C — USB
1 X Настільний штатив
1 X
Посібник користувача