НОВІ МОДЕЛІ МІКРОФОНІВ доступні до ЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE H6W
Ігрова гарнітура USB зі знімним мікрофоном, RGB підсвіткою та з еквалайзером

1999
грн.
2699
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE H6W

Навушники Fifine H6W – це функціональна модель ігрових навушників, яка виводить звук на більш високий рівень завдяки 24-бітовій глибині. Важливою перевагою у грі є те, що звук міститиме більше інформації. Мікрофон налаштований на середні частоти, щоб уловлювати найприродніше звучання. Також мікрофон не тільки знімний, а й гнучкий, що дозволяє його відрегулювати для максимально деталізованого звучання. З еквалайзером навушників Fifine H6 ви можете перемикатися між трьома режимами: гра, музика та кіно. Простіше кажучи, звук у навушниках стає насиченим басами, коли увімкнено ігровий режим, більше фокусується на високих частотах, якщо вибрано музичний режим, і балансується при перемиканні на фільм.

Характеристики
FIFINE H6W

Специфікації
Модель: FIFINE H6W
Призначення: Windows, Mac OS, PS4/PS5
Блок живлення: від USB
Полярний малюнок мікрофона: Кардіоїдна діаграма спрямованості
Частотна характеристика: 20 Гц-20 кГц
Розрядність гарнітури: 16-біт/24-біт
Частота дискретизації: 48 кГц
Драйвер для гарнітури: 50мм динамічний
Чутливість: -40±3 дБ
Функції та можливості: Стильний дизайн з підсвічуванням RGB; режими еквалайзера, кнопка вимкнення звуку та кнопка збільшення/зменшення гучності вбудовані в кабель в оплетці.
Опис
Навушники Fifine H6W – це функціональна модель ігрових навушників, яка виводить звук на більш високий рівень завдяки 24-бітовій глибині. З еквалайзером навушників Fifine H6W ви можете перемикатися між трьома режимами: гра, музика та кіно. Простіше кажучи, звук у навушниках стає насиченим басами, коли увімкнено ігровий режим, більше фокусується на високих частотах, якщо вибрано музичний режим, і балансується при перемиканні на фільм. У блок керування інтегровані дві практичні функції: регулювання звуку фізичними кнопками, щоб не виходити з повноекранної гри для налаштування звуку, та кнопка вимкнення звуку на боці блоку управління. 330 г - це найлегша вага серед усіх USB-гарнітур RGB із металевою конструкцією. Дихаючий м'який матеріал оголов'я та амбушюр забезпечує комфорт та підтримку протягом кількох годин гри. Об'ємний звук 7.1, режими еквалайзера, кнопка вимкнення звуку та кнопка збільшення/зменшення гучності вбудовані в кабель в оплетці. Гнучкий всеспрямований мікрофон забезпечує чітку передачу сигналу в будь-якому положенні носіння.
Що в коробці?
1 X Навушники із вбудованим еквалайзером
1 X
Посібник користувача