FIFINE AM8
Студійний мікрофон динамічний XLR/USB

3499
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE AM8

FIFINE AM8 - динамічним мікрофоном з проводовим USB і XLR підключенням, який відмінно підійде для запису подкастів, стримів, озвучки, проведення трансляцій. Він має кардіоїдний капсуль, який забезпечує високу чіткість та деталізацію мови. У комплекті постачається стійка для зручного розміщення мікрофона на столі. Для моніторингу голосу в реальному часі є вихід на навушники. RGB-підсвічування на основі мікрофона дозволить створити унікальну атмосферу під час запису.

Характеристики
FIFINE AM8

Специфікації
Модель: FIFINE AM8
Призначення: Windows, Mac OS, PS4/PS5
Блок живлення: від USB та XLR
Полярний малюнок: Кардіоїдна діаграма спрямованості
Частотна характеристика: 50 Гц-16 кГц
Чутливість: -50±3 дБ
Функції та можливості: Рlug-and-play підсвічування; кнопка вимкнення мікрофона; кнопка регулювання RGB підсвічування; розʼєм для навушників; антивібраційна підставка; можливість регулювання рівня вихідного сигналу прямо на мікрофоні; підключення по XLR
Опис
Мікрофон Fifine AM8 для подкастів забезпечує збалансований звуковий діапазон для плавних середніх, яскравих високих частот і стабільних басів. Дротовий спрямований кардіоїдний динамічний мікрофон максимально точно передасть ваш голос, водночас придушуючи небажані шуми. Можливість додаткового підключення через XLR. Мікрофон Fifine AM8 XLR дозволяє підключити студійне обладнання, таке як звукові карти та мікшери, що дає можливість записувати співи та різні типи музики. Збалансована передача звуку з більшою точністю та кращим захистом від перешкод. Ви можете швидко керувати настільним мікрофоном за допомогою функції відключення звуку торканням, яка не залежить від комп'ютера.
Мікрофон XLR/USB для ПК - універсальний і виконує функції як для ігор, так і для роботи, потокової передачі, подкастів, запису трансляцій. Використовуйте стаціонарний настільний мікрофон у домашній студії або беріть його з собою в дорогу. Використовуючи перехідник 3/8 на 5/8 дюймів, мікрофон можна закріпити на більшості стійок.
Що в коробці?
1 X Мікрофон
1 X Кабель USB
1 X Амортизаційна ніжка з гумовою основою
1 X
Посібник користувача