НОВІ МОДЕЛІ МІКРОФОНІВ доступні до ЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE A8W White
Студійний конденсаторний мікрофон з RGB підсвічуванням та поп-фільтром

2599
грн.
3499
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE A8W White

FIFINE AmpliGame A8W White - мікрофон для стрімінгу та геймінгу з RGB підсвічуванням, приголомшливим звучанням та технологією Plug&Play. Додавання type-c, який зручно використовувати, полегшує роботу з пристроєм. Амортизаційна стійка з гумовою стрічкою ефективніше запобігає проникненню небажаних вібрацій в запис. Безрамковий прозорий стиль поп-фільтра з логотипом FIFINE на ньому мінімізує себе за допомогою вигнутої форми. Щільності пластикової сітки достатньо, щоб повітря не дуло прямо в мікрофон, а дизайн виглядає дуже естетично.

Характеристики
FIFINE A8W

Специфікації
Модель: FIFINE A8W
Призначення: Windows, Mac OS, PS4/PS5, Android
Блок живлення: від USB
Полярний малюнок: Кардіоїдна діаграма спрямованості
Частотна характеристика: 50 Гц-20 кГц
Чутливість: -40±3 дБ
Функції та можливості: Рlug-and-play підсвічування; кнопка вимкнення мікрофона; антивібраційна підставка; можливість регулювання рівня вихідного сигналу прямо на мікрофоні; амортизаційна ніжка з гумовою основою
Опис
Студійний USB-мікрофон FIFINE A8W не потребує зовнішньої аудіокарти, працює з Mac, Windows та Sony Playstation. Він чудово підходить для вокалу, озвучування, потокового мовлення, відео на YouTube та онлайн-конференцій.У комплекті йде зручна антивібраційний тримач та амортизаційна підставка з гумовою основою, що забезпечує відсутність небажаних вібрацій в записі. Для кращої якості запису виробник рекомендує тримати його на відстані 10-15 см від джерела звуку. З боку корпусу FIFINE A8W є регулятор рівня гучності мікрофона. Це дозволяє настроювати звук у процесі використання, не входячи в налаштування аудіопристроїв. А також сенсорна кнопка вимкнення мікрофона на верхній поверхні мікрофона. У комплекті йде поп-фільтр, що робить звук, що записується, більш чистим і приємним. На нижній частині мікрофона розташований роз'єм для підключення мікрофона до ПК USB C та JACK3,5 для підключення навушників, які дозволяють чути свій голос у режимі реального часу. FIFINE A8W має кардіоїду діаграму, що виключає запис сторонніх звуків і зменшує відлуння.
Що в коробці?
1 X Мікрофон із вбудованим павуком
1 X Поп-фільтр
1 X Кабель USB
1 X Амортизаційна ніжка з гумовою основою
1 X
Посібник користувача