НОВІ МОДЕЛІ МІКРОФОНІВ доступні до ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE K669D
Студійний динамічний мікрофон XLR

2499
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE K669D

Fifine K669D - мікрофон XLR зі стабільністю та здатністю запобігати перешкодам покращує якість запису аудіо. Надійний роз'єм XLR у поєднанні з аудіоінтерфейсом або мікшером надає вашому подкасту чи відео успіху. Подкаст-мікрофон із гнучкістю звуку для різних типів ігор/вокалу/співу залучає більше слухачів і аудиторії.

Характеристики
FIFINE K669D

Специфікації
Модель: K669D
Призначення: Для Звукової карти / Мікшер
Блок живлення: XLR
Полярний малюнок: Однонаправлене
Колір: Чорний
Частота: 50 Гц-16 кГц
Чутливість: -50±3 дБ
Максимальний рівень звукового тиску:120 дБ
Опис
Мікрофон XLR зі стабільністю та здатністю запобігати перешкодам покращує якість запису аудіо. Надійний роз'єм XLR у поєднанні з аудіоінтерфейсом або мікшером для спільної роботи надає вашому подкасту успіху. Подкаст-мікрофон із гнучкістю звуку для різних типів ігор/вокалу/співу залучає більше слухачів і аудиторії. Маючи низький рівень шуму, вокальний динамічний мікрофон добре блокує фонові шуми та зберігає природний вихідний звук вашого голосу. Завдяки односпрямованому малюнку студійний мікрофон звукозапису мінімізує звуки, що лунають навколо. Динамічний кардіоїдний мікрофон скорочує час використання програмної обробки для ізоляції шумів для чистого звуку. Динамічний мікрофон XLR, який працює з звуковим тиском 120 дБ, отримує високу енергію та легко справляється з гучним або кричущим вокалом, створюючи м'яке та плавне звучання середніх, високих і низьких частот. Динамічне потокове передавання мікрофона з тришаровим захистом від ударів зменшує небажані вібрації або дратівливий звук відбиття, що забезпечує чистий запис.
Якість металевої конструкції для передачі голосу через мікрофон виглядає міцною та добре сконструйованою. Витончена металева та міцна решітка підвищує довговічність мікрофона XLR. Завдяки різьбі 3/8" і 5/8" студійний мікрофон доступний з більшістю пантографів. Ваш голос буде виділено й, ймовірно, сяятиме в голосових коментарях до гри, дикторському тексті подкастів, аудіокнигах, голосі за кадром тощо.
Що в коробці?
1 X Мікрофон XLR
1 X Тринога
1 X Кабель XLR-XLR
1 X
Посібник користувача