НОВІ МОДЕЛІ МІКРОФОНІВ доступні до ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE BM63W White
Cтійка пантограф настільна

1499
грн.
1799
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE BM63W White

Fifine BM63W White - це настільна стійка-пантограф для мікрофона. Призначена для встановлення мікрофону в тісних умовах, наприклад, в апаратних кімнатах радіостанцій, у невеликих студіях або в домашніх умовах. Кріпиться до поверхні за допомогою затискача. Підставка здатна витримати вагу практично будь-якого мікрофона, максимальне навантаження до 2 кг.

Характеристики
FIFINE BM63W White

Специфікації
Модель: FIFINE BM63W White
Призначення: Для будь-яких мікрофонів
Колір: Чорний
Максимальне навантаження: 2 кг
Функції та можливості: Для встановлення мікрофону в апаратних кімнатах радіостанцій, у невеликих студіях або в домашніх умовах
Опис
Стійка пантограф Fifine BM63W White - це настільна стійка-пантограф для мікрофона. Призначена для встановлення мікрофону в тісних умовах, наприклад, в апаратних кімнатах радіостанцій, у невеликих студіях або в домашніх умовах. Кріпиться до поверхні за допомогою затискача. Підставка здатна витримати вагу практично будь-якого мікрофона, максимальне навантаження до 2 кг.

Стійка компактна, тому не забере багато місця, її можна закріпити на столі або іншій поверхні завтовшки до 50 мм, стійка конструкція тримає мікрофон міцно та надійно завдяки високоміцній сталі та з'єднувальних компонентів.

У комплекті є універсальний адаптер перехідник для кріплення мікрофона з різьбою 5/8".
Що в коробці?
1 X Стійка пантограф
1 X Гвинтовий перехідник з 5/8 »
1 X
Посібник користувача