НОВІ МОДЕЛІ МІКРОФОНІВ доступні до ЗАМОВЛЕННЯ
 


FIFINE K658
Студійний динамічний мікрофон USB

4999
грн.
Доставка:
Нова Пошта
  • до відділення
  • на вашу адресу
Оплата:
Готівка / Безготівковий розрахунок / VISA/Mastercard

Гарантія: 12 місяців

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

FIFINE K658

Fifine K658 - це високоякісний динамічний мікрофон, який виводить звучання на абсолютно новий рівень! 16-бітна частота дискретизації і рівна амплітудно-частотна характеристика роблять Ваш голос більш глибоким, розбірливим і багатим на деталі. Кардіоїдна діаграма спрямованості виділяє звучання Вашого голосу і знижує сприйнятливість навколишнього шуму. Мікрофон ідеально підходить для запису в неспеціалізованих приміщеннях.

Характеристики
FIFINE K658

Специфікації
Модель: FIFINE K658
Призначення: Для ПК / Ноутбука / Windows / Mac / PS4 (не сумісний з xbox, телефоном, планшетом), Студійний
Блок живлення:
Полярний малюнок: Однонаправлене
Частотна характеристика: 70 Гц-15 кГц
Чутливість: -50 ± 3 дБ
Еквівалентний рівень шуму: ≥-70 дБ
Макс.SPL: 110 дБ
Вихід: USB
Функції та можливості: Регулювання гучності, LED підсвічування
Опис
До переваг мікрофона Fifine K658 відноситься також просте і інтуїтивно зрозуміле управління. Вбудований світлодіодний індикатор інформує про стан мікрофона. Мікрофон відключається одним натисненням кнопки, миттєво і безшумно. Великий регулятор максимально спрощує регулювання гучності мікрофона. Роз'єм для навушників 3,5 мм забезпечує моніторинг з низькою затримкою. Це особливо актуально для FPS ігор, так як ви не будете втрачати важливу звукову інформацію.
Високошвидкісний кабель USB забезпечує миттєву передачу даних і сумісний з ПК з Windows, Mac, PS4 і ноутбуком (не сумісний з xbox, телефоном, планшетом).
Динамічний USB мікрофон Fifine K658 - це ідеальне рішення для запису вокалу, подкастингу та ігор. Збільшіть рівень Вашого звучання!
Що в коробці?
1 X USB мікрофон
1 X Павук
1 X USB-кабель типу A-Type C
1 X Гвинтовий перехідник з 5/8 »на 3/8»
1 X
Посібник користувача