НОВІ МОДЕЛІ доступні до ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 

ГАРАНТІЯ

Fifine надає 12 місяців обмінної обмеженої гарантії

Ця обмінна обмежена гарантія є доповненням до Ваших законних прав, які не можуть бути обмежені або скасовані згідно з законом про права споживачів. Споживачі можуть вільно подавати вимоги щодо гарантії згідно з цією Гарантією. Вони також можуть реалізувати свої законні права споживача.

1. ВИПАДКИ НА ЯКІ ПОШИРЮЄТЬСЯ 12 МІСЯЧНА ОБМІННА ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ

Fifine надає 12 місячну обмінну обмежену гарантію на товари Fifine у випадку:

  • Відсутні складові матеріали товарів на момент доставки;
  • Дефекти у виробництві матеріалів, які використовувалися для товарів виявлені під час доставки;
  • Невідповідність товару з описом у відповідному договорі купівлі-продажу на момент доставки;
  • Основні дефекти у функціональності товару.

Наша гарантія починається з дати отримання товару. Датою отримання буде дата, зазначена в документах про доставку вашого замовлення.

Ми замінимо усі несправні товари Fifine на нові. У малоймовірному випадку, коли ми не зможемо обміняти товар по гарантії, ми відшкодуємо вам вартість товару, яку ви сплатили, за вирахуванням суми, безпосередньо пов'язаної з використанням продукту до того, як було виявлено невідповідність. Ми можемо запропонувати вам часткове відшкодування, якщо ви вирішите залишити його, не зважаючи на дефект.

2. ВИПАДКИ НА ЯКІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ 12 МІСЯЧНА ОБМІННА ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ

Гарантійне зобов'язання Fifine не поширюються на будь-які пошкодження продукції, що відбулися в результаті неправильного встановлення, складання, нещасного випадку, неправильного використання, стихійного лиха, недостатньої або надмірної подачі електроживлення, аномальних механічних умов або умов навколишнього середовища, а також будь-якого несанкціонованого демонтажу, ремонту або модифікації.

Ця обмежена гарантія недійсна, якщо продукція не використовувалася відповідно до супроводжуючих інструкцій, або продукція не використовувалася за її цільовим призначенням.

Щоб запобігти анулюванню вашої гарантії, будь ласка, дотримуйтесь інструкцій, наданих у комплекті з товаром Fifine.

3. ЯК СКОРИСТАТИСЯ ГАРАНТІЄЮ

1. Товар після доставки

Спочатку огляньте та перевірте упакований товар, якщо упаковка була серйозно пошкоджена, ви можете негайно відмовитися від прийняття продукту та негайно зв'язатися з нашим магазином.

Огляньте та перевірте кожну складову товару Fifine після відкриття упаковки та перед складанням. Якщо ви виявите поломку, подряпини чи знос, будь ласка, не збирайте товар Fifine та негайно надішліть фотографії чи відео цієї проблеми на нашу офіційну пошту info@gpro.com.ua.

2. Товар після використання

Щоб скористатись обмінною обмеженою гарантією, ви повинні написати лист на нашу офіційну пошту info@gpro.com.ua де вказати номер замовлення, щоб підтвердити гарантію та описати проблему, з якою ви зіткнулися в ході експлуатації товару.

Будь ласка, надайте чіткі зображення або відео ймовірного дефекту. Якщо ви відмовляєтесь надсилати нам зображення, яке нам необхідно для обробки вашої претензії, ми можемо вважати, що ви не можете обґрунтувати свою претензію або відмовилися від своєї претензії.

Менеджери Fifine з любовʼю у найкоротші терміни нададуть відповідь, щодо наступних кроків по застосуванню обмінної обмеженої гарантії.

Увага!

При використанні обмінної обмеженої гарантії товару всі витрати пов'язані з пересилкою товару до продавця (послуги перевізника) та відправки товару на заміну до покупця, бере на себе продавець.

* Fifine залишає за собою право остаточного тлумачення Гарантійної політики та право в будь-який час змінити ці умови, якщо це необхідно.